Žena. Nádherné stvorenie, ktoré by sa malo po svete pohybovať hrdo a sebavedomo. Ale často to tak nie je. Čo tak zdvihnúť si náladu aj sebavedomie vtipným darčekom?

Prečo ženy nemajú sebavedomie? Na ženu sa v dnešnej dobe z každej strany niečo valí. Partner vysmeje Vaše nové líčenie a Váš spôsob parkovania, kamarátka si nevšimne nový účes, v televízií či časopisoch na Vás pozerajú samé modelky, na ulici si Vás divne prezerajú.

5 dôvodov,  prečo byť sebavedomá?

1. Vy ste pekná.

Áno, ste. Aj keď nepočuje každý deň tisíc pochvál a nevyzeráte ako Claudia Shiffer. Každá, žena je pekná. Možno Vám vadí Váš nos, disproporčné partie či ten pomaranč na stenách. (A kto ho nemá?) Aj tá najkrajšia modelka nie je so sebou spokojná. Tak na čo to riešiť? Dôležité je, že stále sa nájde niekto, komu sa páčiť budete. Áno, stále. Nakoniec, svoje nedostatky sa môžu stať tým zaujímavým.

Páni, ak chcete svoju ženu potešiť a zalichotiť jej originálnym spôsobom, vyskúšajte ako darček vtipné tričko!

 

nas krasnych je malo

 

VTIPNÉ TRIČKO – NÁS KRÁSNYCH JE MÁLO


2. Ženy sú multifunkčné

Skúste dať partnerovi umyť riad, popritom pozerať televíziu, volať s kamarátkou a strážiť deti. Nič? No nedivíme sa. Žena proste zvláda viac veci naraz. To nie sú rečičky na povzbudenie. To je fakt. Ženy toho dokážu viac naraz, a popri tom sú už v myšlienkach o ďalší rok v pred. Povedzme si pravdu, čo by muži bez žien robili?

Za to, čo všetko ženy musia zvládnuť si určite zaslúžia nie len pochvalu, ale aj malý darček.

Perfektná dámske  VTIPNÉ TRIČKO – PERFEKTNÁ

3. Rozmanitosť

Nie je žena ako žena. To je samozrejmosť. Veď každý sme iný (bohu vďaka za tú rozmanitosť). Každá žena je iná a môže všeličo ponúknuť. To je Vaša veľká výhoda a práve to sa mužom páči. Jedná je nežná, empatická a citlivá, ďalšia je rozumná a dôvtipná, iná vie byť riadna čertica. Pointu ste pochopili. K tomu vysoké podpätky, šaty, správne líčenie a máte vyhrané.

100-certicaVTIPNÉ TRIČKO – 100% ČERTICA

4. Bohyne

Ženy sú (že vraj) krehké bytosti. Ale vedia mať aj poriadny temperament. Taký, že aj Váš muž stiahne chvost. Sú ženské, ale zároveň, keď treba, majú v sebe aj kúsok muža. A vedia spraviť poriadny cirkus! Možno ju upokojí originálny darček v podobe vtipného trička!

Viem spraviť veľký cirkus dámske

VTIPNÉ TRIČKO – CIRKUS

5. Matka

Viete si predstaviť, že by deti vychovávali len muži? Viac netreba dodať.

Bez žien by to proste nebolo ono. Nezabúdajte, že každá žena je krajšia, keď je sebavedomejšia. Aby, ste sa tak aj cítili, hoďte na sebe tričko, ktoré to podčiarkne.

Som to najlepšie dámske

 

VTIPNÉ TRIČKO – SOM TO NAJLEPŠIE

Kvalitné a vtipné trička pre ženy, nájdete na Najdarček.sk! Vyberte si to správne a ukážte svetu Vaše sebavedomie.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website