Vybrať ten správny darček býva niekedy náročnou záležitosťou. Rozmýšľame, čím by sme najviac potešili obdarovaného, ale stále nevieme prísť na to pravé orechové. Dnes Vám prinášame pár typov na darčeky, ktoré potešia každého.

 

Set pivových pohárov

Dá sa povedať, že takmer každý chlap má rád zlatistý mok. Je aj veľa takých, ktorí zbierajú rôzne pivné poháre, ako nejakú trofej, alebo iba tak pre zábavu. Pokiaľ ho má rád aj oslávenec, ktorému sa chystáte gratulovať, môžete ho potešiť netradičným setom pivových pohárov. Určite sa poteší a nanajvýš, ak bude mať doma priateľov, ešte sa môže pred nimi aj pochváliť skvelým darčekom. K dispozícii máte na výber aj variantu v podobe litrového krígla. Prečo by mal daný pán piť pivo z politráka, keď si môže dopriať vychladené pivko z kríglu a zároveň sa priblížiť atmosfére Október festu – najznámejšieho pivného festivalu. Ak nepatrí do klubu pivárov možno ho potešia skôr vtipné poldecáky.

 

Mystická guľa č. 8

Každý z nás asi vie, aké to je, keď sa potrebujete rozhodnúť, ale správne riešenie Vám stále nenapadá. Ak je oslávenec jedným z takýchto nerozhodných ľudí, môžete mu, alebo jej podarovať vtipný darček v podobe mystickej gule č. 8. O čo ide? Princíp je jednoduchý. Najprv sa gule niečo opýtate, následne ňou zatrasiete a ona Vám na displeji ukáže originálnu odpoveď. Podarené však? Takto môže guľa aspoň odľahčiť nejakú situáciu.

 

Zdravé cukríky

Každý z nás si občas rád zamaškrtí. Je jedno či je to muž, alebo žena, či mladší, alebo starší. Klasické sladkosti však obsahujú veľké množstvo cukru. Čo by ste povedali na to, keby ste obdarovanému podsunuli zdravé cukríky? K dispozícií je napr. kombinácia zázvoru a pomaranča alebo broskyne a javorového sirupu.

 

Značka mobilný „maniak/maniačka“

Dnešná doba je skutočne plná moderných technológií a rôznych výdobytkov. Ak máte v rodine niekoho, kto si potrpí napr. na svoj mobil, ako darček mu môžete zadovážiť originálny stojan na mobil v podobe pavúka, autíčka alebo foto rámika. Určite sa poteší, že jeho super moderné zariadenie je v bezpečí pred poškodením aj pred deťami.

 

Hor sa do pestovania

Milovníkov a milovníčiek kvetín a rastliniek je množstvo a táto skutočnosť môže hrať vo Váš prospech. Neviete aký darček vybrať? Podarujte rastlinku. Na výber máte širokú paletu od slnečníc, cez bonsaje až k arašídom.

Možností na výber darčeka je neúrekom. Stačí iba využiť fantáziu. Dnes sme Vám priniesli iba zopár typov, ktoré Vám môžu pomôcť pri výbere toho ideálneho daru. Ďalšie tipy na originálne darčeky nájdete tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website