Keď sa povie darček pre vinára, každému asi napadne fľaša kvalitného vína. Ak ale nie ste expert na víno, nemusí to byť až také jednoduché. Čo ak sa netrafíte do vkusu a chuti oslávenca? Skúste radšej jeden z vtipných, originálnych ale aj praktických doplnkov k vínu.

Praktické a elegantné darčeky

Ak ide o človeka, ktorý si víno naozaj vychutnáva poteší ho elegantná karafa na víno. Vďaka svojmu dizajnu okysličuje víno a jeho chuť a vôňa je maximalizovaná. Táto karafa vyzerá naozaj luxusne!

Karafa na víno

Prevzdušniť víno a vylepšiť tak jeho chuť sa dá aj inak. Stačí ak budete víno nalievať do pohára cez dekantér na víno. V ňom sa víno prevzdušní a bude mať ešte lepšiu chuť a jemnejší koniec.

Ako to funguje taký dekantér sa dozviete v tomto videu:

Vtipné a originálne darčeky

Chceli by ste skôr niečo veselé? A čo tak originálny pohár? Na prvý pohľad je ťažko povedať či je na víno alebo na pivo. Pohár Winestein má dvojité sklo a zvonka vyzerá ako krígeľ. Keď doň nalejete víno bude jasné, že ide o elegantný vínový pohár.

Winestein

Originálny darček môže byť aj zátka na vínovú fľašu. Zátka na víno Rocket Dynamike má tvar mikrofónu a dostupná je v dvoch farbách. Po niekoľkých pohárikoch vína určite nebude problém zohnať speváka, ktorý tento mikrofón naplno využije.

Ďalšie originálne darčeky pre muža nájdete tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website