Ak sa chystáte na párty alebo oslavu narodenín? Potom určite hľadáte originálny darček pre oslávenca. Fľaša je klasika, ale ak k nej pridáte niektorú z alkoholových hier večer sa stene ešte zábavnejší. Vybrali sme pre vás 3 najlepšie alkoholové hry. Teda aspoň podľa nás.

Alkoholový stolný futbal – najlepší darček pre športovca!

Pre športovcov alebo športových fanúšikov bude asi  favoritom alkoholový stolný futbal. Je to v podstate mini verzia klasického stolného futbalu vylepšená o 2 panáky. Hra je určená pre 2 hráčov a pravidlá sú veľmi jednoduché. Ten, kto dostane gól, pije. Koľko gólov zvládnete vy? Zistite to s týmto vtipným darčekom!

alkoholový stolný futbal

CHCEM ALKOHOLOVÝ STOLNÝ FUTBAL

Vtipný darček pre intelektuála? Alkoholové šachy!

Šach je nie je pre každého. Veľa ľudí mu zatiaľ neprišlo na chuť a preto treba skúsiť tento alkoholový šach. Namiesto figúriek má panáky, ktoré naplníte svojim obľúbeným alkoholom. Na každom poháriku je nakreslená figúrka, aby ste vedeli s čím ťaháte. Hrá sa rovnako ako klasický šach. Rozdiel je iba v tom, že keď vezmete súperovi figúrku, musíte vypiť jej obsah. Alkoholické šachy sú originálny darček aj na párty, ktorá nebude práve najdivokejšia.

Alkoholické šachy

CHCEM ALKOHOLICKÉ ŠACHY

Alkoholová ruleta – originálny darček na párty

Nezabudli sme ani na milovníkov hazardu. Alkoholovú ruletu si určite obľúbite, pretože pravidlá si môžete upraviť tak, ako sa vám to hodí. Samozrejme vám dáme malú inšpiráciu. Roztočte ruletu a vypite pohárik s číslom, na ktorom sa zastavila guľôčka.  Alebo vypite všetky poháriky okrem toho, ktorého číslo padlo na rulete. No viete si predstaviť originálnejší darček na párty?

Alkoholová Ruleta

CHCEM ALKOHOLOVÚ RULETU

Všetky alkoholické hry a vtipné darčeky nájdete na Najdarček.sk!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*
Website